Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Набір даних містить статистичну інформацію щодо надходження до Львівської митниці ДФС запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду Звіт про виконання плану роботи Львівської митниці ДФС Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Блиндарук Світлана Павлівна, Гаранджа Євген Антонович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 4, 2019, 16:10 (EET)
Створено Серпень 18, 2018, 13:34 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Пункт 10 частини 1 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості про результати діяльності Львівської митниці ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних bc6d4e94-142d-4a0e-975d-9c4540f1d859
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).