Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ГУ ДПС у Закарпатській області

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДПС у Закарпатській області звернень громадян та результати їх розгляду, запитів на отримання публічної інформації та результатів їх розгляду, звітна інформація щодо виконання плану роботи ГУ.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Решетар Маріанна Степанівна, Єлецька Марина Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 15, 2019, 12:55 (EET)
Створено Вересень 24, 2019, 17:35 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 6 пункту 11 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року №227; Для інформування громадськості про результати діяльності ДПС
Ідентифікаційний номер набору даних 8bba08d6-f46f-4719-94c4-18d1ae53db36
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).