Інфохаб

Метою цього розділу є забезпечення інформаційного представлення і публічного доступу до відкритих державних даних громадянам, державним та іншим організаціям.

Вимоги щодо розміщення наборів
В цьому розділі описані вимоги щодо завантаження наборів відкритих даних та відповідних ресурсів на портал
Рекомендації для оприлюднення наборів відкритих даних
Cтандартизовані рекомендації для оприлюднення наборів відкритих даних на data.gov.ua
Інструкція та інформація розпорядникам
Дізнайтесь, як зареєструватись на порталі та як розміщувати набори даних.
Хід виконання постанови 835-1100
Хід виконання постанови 835 Кабінету Міністрів про відкриті дані
Методичні матеріали
Підготовлені Державним агентством з питань електронного урядування України із залученням експертів програми “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах
Електронний навчальний курс про відкриті дані.
Навчальний курс підготовлений Державним агентством з питань електронного урядування в рамках проекту, фінансованого USAID та UK Aid "Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах" в партнерстві з Open Data Intitute за матеріалами European Data Portal
Приєднання до Міжнародної хартії відкритих даних
Міжнародна Хартія відкритих даних — це міжнародна ініціатива, що сприяє співпраці, прийняттю та реалізації спільних принципів, стандартів і найкращих практик оприлюднення та використання відкритих даних у всьому світі. Будь-який орган місцевого самоврядування може подати заявку на приєднання до Хартії, якщо він розпочав впровадження політики відкритих даних.
Дорожня карта
Дорожня карта розвитку відкритих даних в Україні! План дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних
Аналітичний модуль
Аналітичний модуль розроблений для аналізу якості наборів даних і метаданих (паспортів). Він складається з 5-ти підрозділів і 3-х основних компонентів: фільтрів, візуалізацій і таблиць.
Порядок щорічної оцінки стану оприлюднення та оновлення відкритих даних
Цей Порядок визначає процедуру проведення щорічної оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних (далі - оцінка) міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, розпорядниками інформації, визначеними у переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, територію області, мм. Києва та Севастополя, міста обласного значення (далі - розпорядники інформації), як складової частини моніторингу стану оприлюднення та оновлення наборів даних на офіційних веб-сайтах державних органів та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.