Перелік суб’єктів господарювання, що мають ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації, за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Цилінська Катерина Адамівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 17, 2021, 08:34 (EEST)
Створено Жовтень 10, 2018, 17:06 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності", Постанова Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 № 821 "Деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації, за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України".
Ідентифікаційний номер набору даних 97852d93-dd32-4771-a1a8-351a1faddd0e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).