Не оновлений

Набір містить нормативно-правові документи із зазначенням назви документу та реєстраційного номеру, найменування відповідальних за розробку цього документу, тощо

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Латина Вікторія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 4, 2022, 08:11 (EET)
Створено Жовтень 8, 2019, 10:59 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних c7836252-46af-4fcb-be07-669010f8b97e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).