Не оновлений

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію, звіти про використання бюджетних коштів, фінансова звітність

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Іржавська Альона
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 25, 2022, 09:16 (EET)
Створено Жовтень 30, 2018, 10:43 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Про набори данних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.06.2018 № 300-ОД «Про забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Сумська районна державна адміністрація»
Ідентифікаційний номер набору даних e33e3267-3073-4eb8-b307-2c52aa566e49
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).