Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ГУ ДФС у Вінницькій області

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС у Вінницькій області, запитів на отримання публічної інфрмації та результати їх розгляду, інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання та звіт про виконання плану роботи ГУ ДФС у Вінницькій області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Полонський Олександр Сергійович, Кащенко Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 11, 2019, 11:46 (EEST)
Створено Жовтень 25, 2018, 12:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 4 пункту 11 Положення про Головне управління ДФС у Вінницькій області, затвердженого наказом ДФС України від 27.03.2017 №202; Для інформування громадськості про результати діяльності органів ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 93fc677e-58be-4fa1-9580-eadf7600d038
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).