Річний план закупівлі Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київськї міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2019 рік

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кушнірчук Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2022, 12:01 (EET)
Створено Січень 18, 2019, 13:49 (EET)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 7a61181b-5fd4-414d-ae83-f442a6ffa966
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).