Перейти до вмісту

Перелік операторів інформаційно-телекомунікаційних систем (мереж) Національної системи конфіденційного зв’язку

Перелік операторів інформаційно-телекомунікаційних систем (мереж) НСКЗ

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Цилінська Катерина Адамівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 12, 2020, 17:28 (EET)
Створено Червень 7, 2019, 11:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до пункту 3 розділу І Порядку прийняття рішень щодо визначення операторів інформаційно-телекомунікаційних систем (мереж) НСКЗ, затвердженого наказом Адміністрації Держспецзв’язку від 23.05.2016 № 346 (у редакції наказу Адміністрації Держспецзв’язку від 19.12.2018 № 766), Адміністрація Держспецзв’язку приймає рішення щодо включення заявників до Переліку операторів НСКЗ
Ідентифікаційний номер набору даних 6585269c-4ba2-492f-9c6e-b67cae02c78b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).