Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до Головного управління ДПС у Сумській області запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду. Звіт про виконання плану роботи Головного управління ДПС у Сумській області. Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Осипова Надія Володимирівна , Кравченко Галина Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 6, 2020, 17:05 (EEST)
Створено Листопад 27, 2019, 17:52 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДПС у Сумській області
Ідентифікаційний номер набору даних 535a8cb9-5599-49a6-87fb-741feb313dd9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).