Перейти до вмісту

Звіти, в т.ч. щодо задоволення запитів на інформацію Головного управління ДФС у Житомирській області

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС у Житомирській області запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду,Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян , Звіт про виконання плану роботи

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пахолюк Оксана
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 5, 2019, 16:11 (EEST)
Створено Вересень 7, 2018, 17:37 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 6 пункту 11 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236; Для інформування громадськості про результати діяльності ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 2f005f68-bc9e-43c9-9574-fb2b99d7fe0a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).