Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Нацкомфінпослуг

Набір містить інформацію про організаційну структуру Нацкомфінпослуг відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Структура і штатна чисельність”.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Петрухно Неля Володимирівна
Востаннє оновлено Травень 21, 2020, 13:11 (EEST)
Створено Грудень 29, 2018, 12:35 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Комплексна програма розвитку фінансового сектору України до 2020 року, затверджена Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 11.06.2015 № 1367 (у редакції розпорядження Нацкомфінпослуг від 07.02.2017 № 219)
Ідентифікаційний номер набору даних orgstructure-nfp
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).