Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до Головного управління ДПС у м. Києві запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду Звітна інформація про виконання Плану роботи Головного управління ДПС у м. Києві Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кутєва Галина Анатоліївна, Дяченко Катерина Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 4, 2020, 12:00 (EEST)
Створено Листопад 14, 2019, 18:21 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами; Примірний порядок поточного планування діяльності територіальних органів ДПС, затвердженого наказом ДПС від 29.08.2019 № 40; Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДПС
Ідентифікаційний номер набору даних e15c19c0-ac77-4095-b8d0-921c2507992d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).