Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради

Перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Адміністрацією Холодногірського району

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Слуцька Анастасія Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 6, 2019, 14:15 (EET)
Створено Вересень 12, 2018, 15:49 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ голови адміністрації району від 19.03.2018 № 17
Ідентифікаційний номер набору даних b1a5b6da-a352-4fcf-a6b8-993b26ae0a6a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).