Не оновлений

В наборі даних знаходиться ПОЛОЖЕННЯ про управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької областіформі відкритих даних в управлінні спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Баліцький Ігор Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 2, 2022, 11:14 (EET)
Створено Липень 31, 2019, 16:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Наказ Управління спільної комунальної власності територіальних громад вінницької області від 12.08.2021 року №172
Ідентифікаційний номер набору даних 8e8fcc29-10e6-4288-b9dc-7d2b0a77116f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).