Перейти до вмісту

Інформація про зареєстровані кримінальні правопорушення та результати їх досудового розслідування

Форма № 1 «ЄДИНИЙ ЗВІТ ПРО КРИМІНАЛЬНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ» (місячна), затверджена наказом ГПУ від 23 жовтня 2012 року № 100 за погодженням з Держстатом України. Передбачає облік даних про кримінальні правопорушення, результати їх досудового розслідування, а також осіб, потерпілих від кримінальних правопорушень.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Нужний Олександр Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 8, 2019, 08:29 (EEST)
Створено Жовтень 23, 2018, 08:37 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказ ГПУ від 23 жовтня 2012 р. № 100 за погодженням з Держстатом України
Ідентифікаційний номер набору даних zvit_kriminal_nomer_1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).