Не оновлений

Показники відображають суб’єктивні оцінки мешканців щодо якості життя у місті з 2013 року. Показники розраховані згідно з методологією дослідження якості життя у місті, розробленою Інститутом міста та Соціологічною агенцією "Фама". Графічне відображення показників представлено на сайті Панель міста: портал відкритих даних за посиланням https://dashboard.city-adm.lviv.ua/jakist-zyttia/details

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Приходько Тетяна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 26, 2020, 15:27 (EET)
Створено Травень 28, 2019, 17:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних yakist-zhyttya-u-lvovi
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).