Набір містить перелік виданих дозволів на спеціальне водокористування включно з інформацією передбаченою формою дозволу. Зокрема, таблиця включає номер, дату видачі, статус дозволу, найменування й код ЄДРПОУ водокористувача, строк дії дозволу, мету водокористування, ліміти забору й використання вод, обсяги отримання, передачі і скиду вод за різними категоріями та інше. Дізнатися більше про видачу дозволів на спеціальне водокористування можна за посиланням — https://www.davr.gov.ua/pro-dozvil-na-specialne-vodokoristuvannya. Портал електронних послуг Держводагентства доступний за посиланням — https://e-services.davr.gov.ua/.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Тереба Надія Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 2, 2021, 09:56 (EET)
Створено Липень 16, 2019, 14:05 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Водний кодекс України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Постанова КМУ 20.08.2014 № 393, Постанова КМУ від 13.03.2002 р. №321, Наказ Мінприроди України від 12.04.2018 № 116, Мінприроди України від 23.06.2017 № 234
Ідентифікаційний номер набору даних water-use-permits
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).