Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм та зміни до них управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Довгинцівської районної в місті ради

Паспорти бюджетних програм та зміни до них

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Москаленко Лариса Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 17, 2020, 16:11 (EEST)
Створено Червень 14, 2019, 10:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Код ЄДРПОУ 05520744
Код КОАТУУ 1211036400
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (зі змінами) “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних vdrr-pasporty-upszn
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).