Дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (на загальних підставах, користуються правом першочергового та позачергового одержання жилих приміщень)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Гринькова Ольга Валентинівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 22, 2022, 09:44 (EET)
Створено Серпень 22, 2019, 14:09 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 05520744
Код КОАТУУ 1211036400
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (зі змінами) “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних vdrr-kvart-oblik
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).