Перейти до вмісту

Довідник управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради та підпорядкованих йому організацій

Набір містить два ресурси. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради,. Posts — довідник посадових осіб управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дульдієр Інга Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 14, 2021, 14:01 (EEST)
Створено Грудень 10, 2019, 09:23 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 26510514
Код КОАТУУ 1210100000
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Постанова Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних udbk-organizations
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).