У цьому наборі розміщена інформація про організаційну структуру розпорядника інформації

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Гордієнко Надія Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 27, 2021, 14:11 (EEST)
Створено Листопад 27, 2018, 13:14 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затверджений Постановою КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1100. Положення про Державну регуляторну службу України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2014 р. № 724.
Ідентифікаційний номер набору даних struktura-drs
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).