Перейти до вмісту

Судова статистика (річні звіти про здійснення правосуддя місцевими та апеляційними судами) за 2019 рік

Статистичні звіти про здійснення правосуддя місцевими та апеляційними судами за 2019 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пастухова Валентина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 23, 2021, 14:34 (EEST)
Створено Лютий 25, 2021, 11:28 (EET)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Наказ ДСАУ №1120 від 15.11.2019 "Про набори даних Державної судової адміністрації України, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних statystychni-zvity-pro-zdiisnennia-pravosuddia-mistsevymy-ta-apeliatsiinymy-sudamy-za-2019-rik
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).