Набір містить перелік правил змагань з видів спорту затверджених наказами Мінмолодьспорту. Зокрема, реквізити нормативно-правових актів та посилання в мережі інтернет для завантаження документів.

Дані та ресурси
  • Таблиця містить ідентифікатори, види, назви, номери, дати ухвалення, статус...

Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ребрина Андрій Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 15, 2021, 17:06 (EEST)
Створено Листопад 5, 2020, 15:40 (EET)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Код ЄДРПОУ 38649881
Код КОАТУУ 8038200000
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Постанова КМУ від 02.07.2014 № 220
Ідентифікаційний номер набору даних sports-rules
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).