Не оновлений

Інформація щодо конкретних експортно-імпортних операцій — відомості, внесені декларантами до митних декларацій в установленому законодавством порядку для здійснення митного оформлення товарів у митних режимах імпорту та експорту

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Антюшин Ярослав Олегович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 5, 2022, 09:12 (EET)
Створено Березень 16, 2021, 17:05 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Код ЄДРПОУ 43115923
Код КОАТУУ 8000000000
Підстава та призначення збору інформації Частина п’ята статті 11 Митного кодексу України, постанова Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 462
Ідентифікаційний номер набору даних scsu-register-export-import-declarations-source
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).