Не оновлений

Найменування процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Дмитрук Сергій Юрійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 9, 2020, 11:10 (EEST)
Створено Березень 1, 2019, 15:20 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 №922-VIII, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 №490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель"; Оновлення інформації про річний план закупівель та додатків до річного плану
Ідентифікаційний номер набору даних richnyi_plan_ta_dodatky
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).