Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Криворізької міської ради та її виконавчого комітету. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Підвальна Людмила Павлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 29, 2019, 17:01 (EEST)
Створено Травень 6, 2019, 17:39 (EEST)
Частота оновлення Щодня
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних reiestr-naboriv-danykh-volodinni-kryvorizkoi-miskoi-rady-ta-yii-vykonavchoho-komitetu
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).