Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Державної податкової служби України. Для кожного набору вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору, у тому числі гіперпосилання на сторінку набору даних офіційного вебпорталу ДПС та інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пряннікова Алла Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 16, 2020, 15:43 (EEST)
Створено Листопад 7, 2019, 11:15 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних reiestr-naboriv-danih-shcho-perebuvayut-u-volodinni-rozporyadnika-informatsii
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).