Не оновлений

Набір містить Реєстр спортивних рекордів з визнаних в Україні видів спорту. До Реєстру включаються наступні відомості щодо спортивного рекорду: вид спорту; назва спортивної дисципліни; діючий спортивний рекорд; встановлений спортивний рекорд; реєстраційний номер спортивного рекорду; ранг спортивних змагань; строк та місце проведення спортивних змагань; прізвище, ім'я, по батькові та рік народження спортсмена, що встановив спортивний рекорд; діючі спортивні рекорди України, Європи, світу, Олімпійських ігор, інших міжнародних змагань та рік їх встановлення. Кожен ресурс в наборі — таблиця із внесенням змін до реєстру.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Глянцева Оксана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 10, 2021, 13:49 (EEST)
Створено Жовтень 31, 2018, 09:16 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 38649881
Код КОАТУУ 8038200000
Підстава та призначення збору інформації Наказ Мінмолодьспорту від 18.12.2013 № 1276, зареєстровано в Мін"юсті 10.01.2014 за № 13/24790 "Про затвердження порядку ведення Реєстру спортивних рекордів з визнаних в Україні видів спорту"
Ідентифікаційний номер набору даних records-register
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).