Перейти до вмісту

Інформація про призначення та звільнення працівників Державного бюро розслідувань

Набір містить два ресурси. Відомості про призначених працівників, зокрема із зазначенням прізвища, імені, по-батькові, дати призначення на посаду. Відомості про звільнених працівників з органу, зокрема із зазначенням прізвища, імені, по-батькові, дати призначення на посаду та звільнення. Кожним записом в таблиці є окремий працівник.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ісаєнко Людмила Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 17, 2019, 17:11 (EET)
Створено Жовтень 10, 2019, 12:26 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про Державне бюро розслідувань", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835, наказ Державного бюро розслідувань від 04.07.2019 №148
Ідентифікаційний номер набору даних pryznacheni-zvilneni-dbr
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).