Перейти до вмісту

Довідник КЗК "Харківський літературний музей"

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник КЗК "Харківський літературний музей". OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів КЗК "Харківський літературний музей". Posts — довідник посадових осіб КЗК "Харківський літературний музей".

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Рожкова Вікторія Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 19, 2021, 15:41 (EEST)
Створено Січень 25, 2019, 10:13 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”, Положення про Державне агентство лісових ресурсів України, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2014 р. № 521.
Ідентифікаційний номер набору даних organizations-lm
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).