Положення про Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку затверджене Указом Президента України від 23 листопада 2011 року N 1063/2011

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Добровольський Вадим Валерійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 30, 2021, 11:10 (EET)
Створено Листопад 22, 2021, 20:49 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835
Ідентифікаційний номер набору даних nssmc_polozenniya
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).