Перейти до вмісту

Перелік осіб, які відповідають кваліфікаційним вимогам та можуть займатися визначенням причин настання страхового випадку та розміру збитку (аварійні комісари)

Аварійні комісари

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Косова Людмила Володимирівна
Востаннє оновлено Червень 5, 2020, 15:40 (EEST)
Створено Жовтень 12, 2018, 10:52 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 1.6 розділу 1 Кваліфікаційних вимог до осіб, які здійснюють діяльність з визначення причин настання страхового випадку та розміру збитків (аварійних комісарів), затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 19 травня 2011 року № 285.
Ідентифікаційний номер набору даних nfp-pac
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).