Перейти до вмісту

Державний реєстр страхових та перестрахових брокерів

Державний реєстр брокерів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Косова Людмила Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 27, 2020, 16:22 (EEST)
Створено Вересень 17, 2018, 16:24 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Пункт 1 частини першої статті 36 Закону України "Про страхування" та підпунктів 9, 49 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Положення про реєстрацію страхових та перестрахових брокерів і ведення державного реєстру страхових та перестрахових брокерів, затверджене розпорядженням Держфінпослуг від 28.05.04 № 736/
Ідентифікаційний номер набору даних nfp-drsb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).