Перейти до вмісту

Державний реєстр фінансових установ

Інформація, що міститься в Державному реєстрі фінансових установ відповідно до Положення про Державний реєстр фінансових установ

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Косова Людмила Володимирівна
Востаннє оновлено Червень 3, 2020, 14:52 (EEST)
Створено Серпень 21, 2018, 17:32 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Положення про Державний реєстр фінансових установ, затверджено розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 № 41 (зі змінами), зареєстроване в Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за № 797/8118
Ідентифікаційний номер набору даних nfp-drfu
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).