Набір містить інформацію про склад національної збірної команди України з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Таблиці включають прізвище, ім'я та по батькові, дата народження, розряд спортсменів, ФСТ, область, школу, які вони представляють, вид програми, дані про кращий результат минулого сезону, запланований, результат на поточний сезон, прізвище та ініціали тренера та інше.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ганська Оксана Степанівна, Семисалов Сергій Володимирович, Чепиль Олександр Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 15, 2023, 17:09 (EEST)
Створено Жовтень 28, 2020, 14:45 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 38649881
Код КОАТУУ 8038200000
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про фізичну культуру і спорт», Наказ Мінмолодьспорту від 21.08.2015 № 3027, Наказ Мінмолодьспорту від 18.11.2020 № 2614
Ідентифікаційний номер набору даних national-teams
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).