Відомості про майно (обладнання, програмне забезпечення), отримане Бюро економічної безпеки України відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою КМУ від 15 лютого 2002 р. №153

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сергеєв Андрій Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 10, 2024, 17:47 (EEST)
Створено Січень 25, 2024, 10:57 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 44168316
Код КОАТУУ 8039100000
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про Бюро економічної безпеки України», постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Порядок залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затверджений постановою КМУ від 15 лютого 2002 р. №153
Ідентифікаційний номер набору даних mtd-esbu
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).