Державний кадастр територій та об’єктів природно-заповідного фонду України. Межі територій та об'єктів природно-заповідного фонду України.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Остапченко Лариса Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 13, 2023, 10:35 (EEST)
Створено Березень 22, 2021, 08:23 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 43672853
Код КОАТУУ 8038900000
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Київ Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних mepr_05
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).