Не оновлений

Баланс, Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід), Звіт про рух грошових коштів, Звіт про власний капітал КП "Міська інфраструктура" Дніпровської міської ради

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Дубовик Оксана Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 23, 2021, 12:15 (EEST)
Створено Грудень 26, 2019, 13:41 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 26510514
Код КОАТУУ 1210100000
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних kpmi-finanszvitnist
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).