Не оновлений

Набір даних містить інформацію про земельні ділянки, надані в оренду Хмельницькою обласною радою та список орендарів земельних ділянок.

Дані та ресурси
  • Набір містить дані про актуальний список орендарів земельних ділянок...

Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Лужняк Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 15, 2021, 16:36 (EEST)
Створено Вересень 18, 2019, 16:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"Земельний кодекс України, Податковий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Постанова КМУ від 05.06.2019 № 476, Наказ Мінфіну від 17.09.2015 № 783
Ідентифікаційний номер набору даних khm-or-orendari
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).