Не оновлений

Набір містить результати поіменного голосування депутатів Хмельницької обласної ради обласної ради на пленарних засіданнях сесій обласної ради, ідентифікатори, посилання на документи, оприлюднені в мережі інтернет. Кожен ресурс convocation-0-session-0-date-0000-00-00 містить дані про результати голосування депутатів на окремому пленарному засіданні.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Семенчук Світлана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 14, 2022, 10:37 (EET)
Створено Січень 30, 2020, 11:42 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України"Про місцеве самоврядування в Україні", Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних khm-or-golosuvannia
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).