Переліки регуляторних актів Хмельницької обласної ради із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення в Інтернеті.

Не оновлений

Набір даних містить інформацію про перелік діючих регуляторних актів Хмельницької обласної ради із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, якими вони були введені в дію.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Семенчук Світлана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 26, 2021, 15:53 (EEST)
Створено Вересень 3, 2019, 16:48 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
Ідентифікаційний номер набору даних khm-or--regulatorny-akty
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).