Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру розпорядника інформації

Інформація про організаційну структуру розпорядника інформації Державної податкової служби України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вареник Олена Федорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 19, 2020, 17:04 (EEST)
Створено Листопад 8, 2019, 10:12 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Положення про Державну податкову службу України, затверджене постановою КМУ від 06.03.2019 № 227, постанова КМУ від 21.10.2015 №835;для здійснення повноважень визначених Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами
Ідентифікаційний номер набору даних informatsiya-pro-organizatsiynu-strukturu-rozporyadnika-informatsii
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).