Перейти до вмісту

Фінансова звітність субєктів господарювання комунального секору економіки департаменту у справах сімї, молоді та спорту

Фінансова звітність субєктів господарювання комунального секору економіки департаменту у справах сімї, молоді та спорту

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа ЛАВРЕНКО Світлана Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 18, 2020, 16:55 (EEST)
Створено Серпень 7, 2019, 10:07 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"Редагувати цей набір даних
Ідентифікаційний номер набору даних finansova-zvitnist-subektiv-gospodaryuvannya-komunalnogo-sekoru-ekonomiki-depart-07-08-2019-10-09-49
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).