Перейти до вмісту

Фінансова звітність служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради

Фінансова звітність служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа ХОРУЖЕВА Лариса Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 15, 2020, 14:27 (EEST)
Створено Серпень 7, 2019, 10:27 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних finansova-zvitnist-sluzhbi-u-spravakh-ditey-vikonkomu-krivorizkoi-miskoi-radi-07-08-2019-10-29-24
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).