Назва філії, ЄДРПОУ, назва майна, інвентарний номер, цільове використання, місце знаходження майна, рік випуску, технічний стан, номер договору, дата заключення, дата закінчення дії, № останньої додаткової угоди, дата заключення, дата закінчення дії, мета використання, назва орендаря, ЄДРПОУ орендаря

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Куціна Тетяна Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 2, 2021, 14:34 (EEST)
Створено Жовтень 2, 2018, 14:47 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказ МІУ № 131 від 23.03.2018
Ідентифікаційний номер набору даних ffe22c60-ba6b-4bd3-8a4b-b0f487fd97da
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).