Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається в Держкомтелерадіо

Вхідні та вихідні документи, накази Держкомтелерадіо

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кот Світлана Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 3, 2020, 16:00 (EEST)
Створено Січень 18, 2019, 10:51 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ від 21 листопада 2011 р. № 1277 “Питання системи обліку публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних ffc99c1e-ac64-4b8f-ad97-858060cdb012
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).