Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій департаменту інформаційних технологій Дніпровської міської ради та підпорядкованих йому організацій

Набір містить довідник департаменту інформаційних технологій Дніпровської міської ради та підпорядкованих йому комунальних підприємств, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Абрамова Анастасія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 28, 2021, 18:32 (EET)
Створено Лютий 11, 2020, 16:00 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних fe89cd87-19f9-479f-a6c1-a449b9443cd2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).