Перейти до вмісту

Фінансова та бюджетна звітність Державної екологічної інспекції України

Цей набір містить бюджетну звітність Державної екологічної інспекції України за І квартал 2019 року; фінансову звітність Державної екологічної інспекції України за І квартал 2019 року; консолідовану бюджетну звітність Державної екологічної інспекції України та її територіальних та міжрегіональних територіальних органів І квартал 2019 року та консолідовану фінансову звітність Державної екологічної інспекції України та її територіальних та міжрегіональних територіальних органів І квартал 2019 року.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пєндєлєєва Марія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 24, 2019, 17:52 (EEST)
Створено Жовтень 31, 2018, 14:32 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 “Про затвердження Порядку подання фінансової звітності”
Ідентифікаційний номер набору даних fe0966b7-d8b1-44a3-9063-05815057dad3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).