Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів в будинках станом на 25.03.2020, що знаходяться на балансі управлінням спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області

Перелік укладених договорів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Баліцький Ігор Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 25, 2020, 09:30 (EET)
Створено Серпень 20, 2019, 15:46 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Вінницької обласної Ради від 24 травня 2019 року №97 «Про затвердження Порядку оприлюднення обласною Радою наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних fd9bfbb9-e38a-4af3-9cf1-ebca7f32a040
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).